Reiki 1 cursus voor koppels – samen verdiepen en groeien
Heb je er wel eens aan gedacht om samen met je partner een Reiki 1 cursus te volgen? In mijn praktijk is dat mogelijk: de Reiki 1 cursus (1e Graad) kan exclusief aan jullie tweeën worden gegeven. Zo is er alle ruimte en persoonlijke aandacht om te leren, te oefenen en te verdiepen, in een rustige en knusse setting.
Een warme aanrader voor koppels die samen willen groeien
De cursus duurt 1,5 dag en biedt niet alleen een mooie introductie in Reiki, maar kan ook bijdragen aan jullie persoonlijke ontwikkeling én aan een diepere verbinding binnen jullie relatie. Tijdens de vier Reiki 1-inwijdingen wordt een proces van innerlijke groei en bewustwording in gang gezet op lichamelijk, emotioneel, mentaal en spiritueel niveau. Dit kan jullie zowel individueel als samen verrijken.
Mogelijke effecten zijn onder andere:
- Nieuwe inzichten en bewustwording
- Het loskomen van onderdrukte gevoelens
- Meer energie en vitaliteit
- Diepere ontspanning en stressvermindering
- Pijnverlichting en ondersteuning bij klachten
- Meer (zelf)vertrouwen en innerlijke rust
- Jezelf en elkaar kunnen behandelen (ook als Eerste Hulp)
- Intensievere beleving van het leven
- Minder prikkelgevoelig
Wanneer je eenmaal bent afgestemd als Reiki-kanaal, behoud je dit vermogen voor de rest van je leven. Met Reiki 1 werk je voornamelijk op fysiek niveau. Veel koppels ervaren de cursus als een waardevolle eerste stap en kiezen ervoor om samen door te groeien naar Reiki 2, waarin ook emotionele en mentale ondersteuning centraal staat.
Je kunt er uiteraard ook voor kiezen om een vriend(in) mee te nemen en samen deze verdieping aan te gaan.
Praktische informatie
De cursus vindt plaats in mijn knusse praktijk Happy World.
Investering:
€ 199,- per persoon (BTW-vrij), inclusief:
- Telefonisch kennismakings- en intakegesprek (ca. 25 minuten p.p.)
- Koffie/thee en lunch
- Uitgebreide cursusmap
- Tafelbehandeling
- Certificaat
Data 2026 (voor koppels gereserveerd):
19 & 20 januari
16 & 17 februari
16 & 17 maart
13 & 14 april
11 & 12 mei
15 & 16 juni
13 & 14 juli
10 &11 augustus
14 & 15 september
12 & 13 oktober
9 & 10 november
7 & 8 december
Andere data in overleg mogelijk.
Tijden:
Dag 1: ca. 3 uur (ochtend, middag of avond)
Dag 2: 09.30 – circa 16.45 uur
Ik ontmoet jullie graag en heet jullie van harte welkom. Neem gerust contact op voor meer informatie of om een datum te reserveren.
Hartegroet,
Monique Angèle
Reiki Master | Praktijk Happy World
Feedback:
Feedback vind je onderaan deze pagina!
Meer feedback en meer informatie over Reiki vind je op de Reikipagina; KLIK HIER
Meer recente reviews op Google: KLIK HIER !
REIKI BLOGS
- KLIK HIER: Reiki voor ouders en ouders to be
- KLIK HIER: Jezelf helen met Reiki – een teken van liefde voor jezelf
- KLIK HIER: Reiki is voor iedereen; groot en klein, oud en jong, ongeacht je achtergrond
- KLIK HIER: BEWUST Ouderschap
* Psychologie Magazine heeft mij geïnterviewd over mijn emotionele erfenis en visie hierop. De publicatie hiervan verscheen in de winkels alsmede in de digitale verschijningsvormen. Je kunt HIER dit interview lezen in een pdf bestand (scroll naar beneden) en ontdek mijn verhaal over hoe Reiki en inzichten mijn traumatische leven hebben veranderd! (Online uitverkocht!).
Of lees het GEHELE interview op deze pagina Interviews / Lezing.









